logo

Mijający rok 2017 był dla nas czasem wielu radości i pozytywnych zmian. (przymiotnik użyty celowo, aby nie wprowadzać niepotrzebnych skojarzeń i niesnasek 😉 ) Zosia odnotowała kilka sukcesów, kilka gorszych chwil też było, ale szybko o nich zapomnieliśmy. Jest wokół nas wielu wspaniałych ludzi, którzy mają swoje miejsca w naszych sercach, ludzi na których można liczyć w potrzebie, ludzi, którzy czasem potrzebują naszej pomocy… jednak najważniejszy jest łańcuch dobra, radości i miłości, który jest mocny mimo niepokojących wieści ze świata.

Chcielibyśmy Wam podziękować za wsparcie, którego nam nie szczędzicie, czy to przekazując 1% podatku, czy też w codziennym życiu, gdzie wspólnie rozwiązujemy duże i małe sprawy. Dziękujemy Bogom za wszystkich wspaniałych ludzi, z którymi się spotykamy.

Wszystkim Wam życzymy, aby nadchodzący rok był dla Was tak dobry, jak dla nas był odchodzący. Aby drobne zmartwienia nie zadusiły Wam radości i szczęścia. Życzymy Wam, alby los i Bogowie Wam sprzyjali, oraz by Wasza praca przynosiła owoce :)

dosiegoroku2018

397 total views, 1 views today


Comments are closed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.