logo

NAJNOWSZE OSIĄGNIĘCIE W DZIEDZINIE DETOKSYKACJI I OCZYSZCZANIA ORGANIZMU.


ENTEROSGEL-

Bezsmakowy, nie posiadający zapachu żel, który dzięki szczególnym właściwościom swej krzemoorganicznej budowy, wchłania i wyprowadza z organizmu najbardziej szkodliwe dla zdrowia substancje. Pozbawiony efektów ubocznych. Nietoksyczny i chemicznie obojętny. Przeznaczony także do pielęgnacji dzieci powyżej piątego roku życia. Nie jest wchłaniany przez organizm. Po spożyciu wiąże toksyny i szkodliwe substancje, po czym jest wydalany z ciała wraz z przetrawionym pokarmem.

1. Niszczy patogenną mikroflorę przewodu pokarmowego – Helicobacter Pylori, Salmonela, Shigella, klebsiella oraz inne gram ujemne i gram dodatnie mikroorganizmy, a także grzyby rodzaju Candida.

2. Wyprowadza z organizmu – toksyczne substancje i końcowe produkty metabolizmu – między innymi mocznik, kreatyninę, cholesterol – wirusy – grypy, paragrypy, rotawirusy, cytomegalowirusy i inne. – alergeny – niekompletne oraz pełne.

3. Poprawia czynność jelita grubego, trzustki, wątroby i nerek. Polepsza jakość krwi i zwiększa odporność organizmu. Tworzy komfortowe warunki do regeneracji błony śluzowej żołądka oraz jelit.

Zastosowanie: Enterosgel ma silne działania przeciwgrzybiczne (candia, grzybice stóp), likwiduje lub łagodzi łuszczycę, przyspiesza naprawcze i regeneracyjne procesy przy zapalnych i nadżerkowo-wrzodowych procesach przewodu pokarmowego. Łagodzi skutki choroby wrzodowej. Po zastosowaniu Enterosgelu u cierpiących na choroby nerek, lub u osób z powikłaniami związanymi z chroniczną niewydolnością nerek, wyraźnie zmniejsza się kwasica i azocica (wskaźniki kreatyniny i mocznika zmniejszają się odpowiednio – 1,7 i 2,2 razy), odbudowuje się wodorowęglowy potencjał krwi, polepsza się amoniogeneza nerek. W zwalczaniu chronicznego zapalenia pęcherza moczowego wykorzystanie Enterosgelu (przystosowuje się wewnątrz pęcherzowo) przyspiesza kliniczno-laboratoryjną reemisję. Przy zwalczaniu wirusowego zapalenia wątroby daje pozytywny efekt, który przejawia się w poprawie samopoczucia chorych, podwyższeniu apetytu, zmniejszeniu albo zaprzestaniu skórnego swędzenia i słabości, obniżeniu koncentracji bilirubiny i aktywności aminotransferazy, poprawie wskaźników tymolowych. Enterosgel jest także skuteczny przy zwalczaniu atonicznego zapalenia skóry i innych skórnych alergii. Łagodzi bowiem swędzenie i nie pozwala tworzyć się nowym ogniskom zapalnym, wysypce i moknięciom. Stosowany w trakcie grypy i innych ostrych zakażeń wirusowych pozwala bezpiecznie wyleczyć chorobę, średnio w ciągu 2-3 dni i nie dopuścić do niepożądanych komplikacji. Enterosżel ma także zastosowanie w kompleksowej terapii astmy oskrzelowej, gdzie pozwala obniżyć ciężar albo zapobiec zaostrzeniu choroby, zwiększyć długotrwałość okresu pomiędzy atakami, znormalizować wskaźniki immunologiczne, wskaźniki funkcji oddechowych.

Enterosgel zaczęliśmy stosować w sierpniu 2011 roku.

3,416 total views, 1 views today


Comments are closed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.